O nás

logo

Sme tím ľudí s láskou k novým technológiám

Myšlienka priblížiť sa ľuďom a poskytnúť im viac príležitostí na obdarovanie svojich blízkych skrsla v našich hlavách už dávnejšie. Za krátky čas sme si ujasnili naše predstavy o tom, ako by to malo fungovať, a vytvorili sme jedinečnú aplikáciu Mr. Rose.

Čo stojí za aplikáciou Mr. Rose

Pri jej vytváraní sme sa snažili skĺbiť moderné technológie s tým, čo je nám tak blízke, a to sú kvety. Mnohí z nás sa v tomto segmente nachádzali už od útleho detstva. Kvetinárstva a kvety ako také nám prirástli k srdcu, a preto sme sa rozhodli túto radosť šíriť po celom Slovensku.

Naša vízia a ciele

Teší nás, ak môžeme slúžiť iným ľuďom a prinášať im radosť. To je základný pilier, na ktorom sme postavili naše podnikanie. Našou snahou je nájsť takú cestu, pri ktorej bude každý náš zákazník spokojný. Zároveň chceme robiť to, čo nás baví.

Naše skúsenosti s predajom kvetov spájame s modernými technológiami a naše vízie postupne pretvárame vo výsledky, ktoré budú stáť za to. Aj preto sa neustále snažíme zdokonaľovať a inovovať aplikáciu tak, aby ste z nej vyťažili maximum.